حصول شرایط احراز دریافت پروانه FCP از سوی کنسرسیوم فراگیر ایران اف.سی.پی

به استحضار کلیه مشارکت کنندگان در کنسرسیوم ایران اف.سی.پی می رساند، با عنایت به شرایط مندرج در فراخوان اعطای پروانه  FCP ، تلاشهای هفته اخیر دبیرخانه کنسرسیوم،  تمرکز بر تکمیل و رفع نواقص پرونده های ثبت نام کنندگان دارنده پروانه ISDP جهت حضور در جمع تامین کنندگان شرایط احراز و تنظیم قرارداد مشارکت مدنی جهت اخذ پروانه FCP بوده تا در مهلت قانونی اعلام شده توسط رگولاتوری نسبت به تحویل درخواست رسمی این کنسرسیوم به سازمان اقدام نماید.

با هماهنگی های به عمل آمده جهت حضور صاحبان امضای شرکتهای تامین کننده شرایط احراز صلاحیت موضوع بند 7-5 اصول حاکم FCP، مدیران بیش از 22 شرکت ارایه دهنده خدماتی که مشمول این بند بودند، قرارداد مشارکت مدنی کنسرسیوم فراگیر ایران اف.سی.پی را منعقد و اساسنامه مورد تایید مجمع موسسین و اصول مشارکت را امضا نمودند. مفتخریم اعلام نماییم ضمن حصول امتیازات لازم، درخواست رسمی اخذ پروانه FCP به انضمام مدارک لازم در وقت اداری مورخ 1394/03/24به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تحویل خواهد شد.

با توجه به نظر مدیران کنسرسیوم و به جهت اطمینان کامل برای حصول شرایط احراز صلاحیت اخذ پروانه، تعداد 22 پروانه ISDP با پهنای باند به مراتب افزون بر حد احراز، در قرارداد مشارکت مدنی شرکت داده شده که  پس از احصاء پهنای باند در حد لازم و با بهترین ترکیب امتیازی، مابقی پروانه های معرفی شده، وارد بخش امتیازات تشویقی خواهند شد.

طبق ضوابط، پس از ارائه درخواست به سازمان امکان ورود افراد جدید به قرارداد مشارکت مدنی، صرفا در موعد قانونی وجود خواهد داشت، جهت حفظ منافع متقاضیان و مطابق بند 9 قرارداد مشارکت مدنی عقد شده، دارندگان  پروانه ISDP که قصد دارند پروانه های آنها وارد فرایند Qualification شود در وقت اداری 1394/03/24مهلت دارند به  قرارداد مشارکت مدنی کنسرسیوم ایران اف.سی.پی بپیوندند،  و پس از این زمان امکان حضور آنها صرفا در شرکت تجمیعی و در قسمت امتیازات تشویقی مهیا خواهد بود.

ضمن اعلام تشکر، به دلیل همکاری مشارکت کنندگان در طول هفته جاری، امید است این روحیه همکاری و احساس مسئولیت همراهان در تمامی مسیر پیش رو، موجبات تحقق اهداف عالی مجموعه را فراهم آورد.

نظر  به اینکه اولین مجمع عمومی شرکت تجمیعی طی ده روز آینده و با حضور کلیه سهامداران برگزار خواهد شد از کلیه دارندگان پروانه های ISP و ISDP و PSTN و VOIP خواهشمندیم جهت تکمیل ثبت نام و درخواست حضور در مجمع از طریق پورتال سهامداران و نیز تکمیل مدارک با توجه به زمان محدود و لزوم شروع عملیات اجرایی شرکت، نهایت همکاری را معمول فرمایند.

دبیرخانه کنسرسیوم فراگیر ایران اف.سی.پی